The East New World

6.1.1
oy
0

Retro bir dokunuşla aksiyon dolu bir platform

6.1k

Bu uygulamayı oyla

The East New World sanki Super Nintendo ya da Sega Genesis’de bir oyun oynuyormuşsunuz gibi hissedeceğiniz, 16-bit’in hüküm sürdüğü yıllardaki türünün klasiklerinden esinlenilerek yaratılmış aksiyon dolu bir platform oyunudur.

Bu oyunda, Butan’ı devasa iki boyutlu senaryolar içinde özgürce hareket ettirerek kontrol edersiniz. Oyunun oynanış biçimi dokunmatik cihazlara mükemmel bir şekilde adapte edilmiştir. Ekranın sağ tarafında sanal kumandalar ve solunda zıplamak, saldırmak ve büyü yapmak için tuşlar vardır.

The East New World oyununda 80’den fazla farklı seviye vardır. Bunların içinde olağan düşmanlar ve hatta bazı oldukça zorlayıcı ustalar bulursunuz. Düşmanlarınızı yenerek ve altın kazanarak karakterinize seviye atlatabilir ve özelliklerini geliştirebilirsiniz. Saldırı tekniklerini, vuruş puanlarını ya da büyü puanlarını artırabilirsiniz.

Oyun boyunca, karakterinizin ilerlemesine yardımcı olacak bir düzineden fazla silah ve zırh bulup kuşanabilirsiniz. Ayrıca yol boyunca size yardımcı olabilecek birçok farklı karakterle de karşılaşırsınız.

The East New World aksiyon ve platform oyunlarının RPG eklenmiş olağanüstü bir birleşimidir. Eğlenceli bir oyun deneyimi ve ilgi çekici grafikleri vardır. Her yönden öne çıkan bir oyundur.
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

X